WOJ-TOM - Izolacje natryskowe facebook youtube

Ocieplanie natryskowe – o firmie

Strona główna > O firmie

Dom to nie tylko mury, ale - przede wszystkim -
ciepło rodzinne, które Woj-Tom, jako specjalista w swej branży - pozwala zatrzymać w czterech ścianach.

Woj-Tom to firma, która na rynku usług budowlanych działa już od wielu lat. Naszą specjalnością są nowoczesne izolacje natryskowe oraz powłoki polimocznikowe, które wykonujemy z wykorzystaniem najlepszych materiałów i wyspecjalizowanego sprzętu. Nasza kadra to ludzie z dużym doświadczeniem, którzy potrafią rozwiązać każdy problem techniczny, jeśli pojawia się on podczas realizacji zlecenia. Świadczymy usługi zarówno osobom prywatnym, jak i firmom oraz instytucjom, wykonując ocieplenia natryskowe budynków mieszkalnych, gospodarczych oraz przemysłowych.

Siedzibą naszej firmy jest Tomaszów Mazowiecki, w którym – jako jedni z nielicznych – oferujemy tego rodzaju usługi. Cieszymy się też uznaniem klientów w całym województwie łódzkim, bowiem stosowane przez nas technologie należą do innowacyjnych. Wyróżnia nas rzetelność, solidność i terminowość, dzięki czemu zaufało nam już wielu klientów. Korzystamy wyłącznie z najlepszych materiałów, dlatego wykonywane przez nas izolacje natryskowe pianką poliuretanową są trwałe, estetyczne i niezawodne.

Izolacje pianką od najlepszych producentów

Wzrost kosztów eksploatacji budynków mieszkalnych i komercyjnych w konsekwencji owocuje popytem na skuteczną - w wymiarze ekonomicznym i użytkowym - izolację. Tradycyjne materiały dedykowane ocieplaniu nie zdają egzaminu z racji krótkofalowej żywotności wskutek procesu opisywanego jako dryft technologiczny (tj. tracenie właściwości materiału w czasie). Woj-Tom, w oparciu o zgromadzoną wiedzę, kompletne zaplecze techniczne i bogate doświadczenie branżowe, z powodzeniem wykorzystuje najwyższej jakości izolacyjne pianki natryskowe cenionych w branży producentów – światowej sławy pionierów w podległej gałęzi gospodarki.

Równolegle swoim klientom oferujemy wachlarz usług dodatkowych:


Woj-Tom o firmie

Woj-Tom, w oparciu o zgromadzoną wiedzę, kompletne zaplecze techniczne i bogate doświadczenie branżowe,
z powodzeniem wykorzystuje najwyższej jakości izolacyjną pianę poliuretanową (instalowaną metodą natrysku
wysokociśnieniowego) szanujących się w branży producentów, światowej sławy pionierów w podległej gałęzi gospodarki.

Równolegle swoim klientom oferujemy wachlarz usług w postaci profesjonalnego doradztwa, montażu powłok polimocznikowych, barier dźwiękowych, termicznych i hydroizolacyjnych.