WOJ-TOM - Izolacje natryskowe facebook youtube

Ocieplanie pianką poliuretanową - Tomaszów Mazowiecki

Strona główna > Oferta

Ocieplenia natryskowe - oferta

Firma Woj-Tom od wielu lat świadczy usługi, które obejmują kompleksowe ocieplanie pianką poliuretanową budynków. Połączenie nowoczesnej technologii natryskowej z doskonałymi materiałami to gwarancja wyjątkowych efektów, które przekładają się na komfort wnętrz, bezpieczeństwo i ekonomiczną eksploatację.

Posiadamy najwyższej jakości piany natryskowe dedykowane izolacji
fundamentów, ścian, poddasza i dachu w domach mieszkalnych, inwestycjach komercyjnych, instytucjach
publicznych oraz zabudowie gospodarczo-przemysłowej (tj. przechowalnie warzyw i owoców, kurniki, chlewnie, obory, elewatory zbożowe, pieczarkarnie, magazyny, hale produkcyjne i pokrewne).

Izolacja natryskowa – technologia dla świadomych Klientów

Wybrany materiał lokujemy metodą natrysku wysokociśnieniowego. Jego rodzaj jest ściśle podyktowany rodzajem nawierzchni. Technologia, jaką nanoszona jest pianka natryskowa PUR, pozwala na czysty, szybki i dokładny proces aplikacji. W poszanowaniu Państwa inwestycji nasza ekipa również pozostawia po sobie porządek. Proponowane rozwiązania (oparte o rentowność, trwałość i ekologię) dedykujemy naszym Klientom - ludziom otwartym na nowoczesne i przyszłościowe technologie budowlane, zorientowanym na szczere doradztwo i profesjonalne usługi. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu tym z Państwa, którzy chcieliby „na żywo” ujrzeć dokładność oraz szybkość wykonywanych przez nas natrysków, zachęcamy do obecności w miejscach realizowania zleceń.

Zapraszamy do kontaktu http://www.ocieplenianatryskowe.net/kontakt.html w celu ustalenia szczegółów.

Izolacje natryskowe – dlaczego warto?

ocieplanie poddasza pianką

1. Najwyższe parametry izolacyjne (w stosunku do innych rodzajów izolacji)

Pianka natryskowa stanowi skuteczną barierę dla wilgoci, alergenów kurzu. Ponadto izoluje konstrukcję od hałasu i gwarantuje szczelną kopertę budynku.

2. Spadek kosztów ogrzewania i klimatyzacji (nawet o 50%)

Izolacja pianką poliuretanową zapewnia możliwość redukcji tonażu systemu wymuszonej wentylacji i ogrzewania - zredukowany koszt wyposażenia instalacji. Dodatkowym atutem jest eliminacja potrzeby zastosowania membran paro-izolacyjnych i/lub folii hydro-izolacyjnych.

3. Bezpieczeństwo

Izolacja natryskowa gwarantuje czyste powietrze wnętrz - bez pyłków i alergenów. Zatrzymuje też przenikanie zanieczyszczonego powietrza oraz zapobiega wykrapianiu wilgoci, a w konsekwencji nie dopuszcza do powstawania grzybów w obszarach ścian i dachów.

4. Ekologiczność

Ocieplenie natryskowe redukuje emisję CO2. Pianka izolacyjna natryskowa nie zawiera związków formaldehydu i substancji lotnych niebezpiecznych dla warstwy ozonowej. Tego typu izolacja posiada wysoką ocenę w programie LEED.

5. Wysoka odporność na warunki atmosferyczne i zewnętrzne

Pianka zamknięto-komórkowa spaja i wzmacnia konstrukcję budynku, czyniąc go bardziej odpornym na "pracę" konstrukcji, silne wiatry i huragany.

Zapraszamy również na naszą alternatywną stronę: www.piana-izolacja-lodz.pl.